Nechte si po zimě zkontrolovat plynový kotel či karmu | Vytápění | Energeticky úsporné bydlení

Nechte si po zimě zkontrolovat plynový kotel či karmu

5. 6. 2009

Nejen domácnost potřebuje po zimě důkladný jarní úklid. Odborníci doporučují podrobit důkladné prohlídce také plynové spotřebiče. Důvodem je jejich zatížení během topné sezony. Tu už máme nyní za sebou, a proto nastává ten správný čas na jejich vyčištění a kontrolu. Z tohoto důvodu přichází Pražská plynárenská se zajímavou nabídkou. Společnost totiž nyní poskytuje možnost posezónního vyčištění plynových kotlů a průtokových ohřívačů, a to za velmi zajímavou cenu.

Vyčistit a zkontrolovat

Za 910 korun bez DPH si tak zákazníci mohou od Pražské plynárenské objednat vyčištění plynového kotle či průtokového ohřívače, přičemž služba zahrnuje také kontrolu detektorem úniku zemního plynu. „Pravidelná údržba spotřebiče významně přispívá k jeho bezpečnému chodu a v neposlední řadě rovněž spolehlivosti i hospodárnosti. Spotřebič díky tomu nespotřebovává více zemního plynu, než je nezbytně nutné,“ vysvětluje mluvčí Pražské plynárenské Lenka Hauptmanová.

Cena 910 Kč nezahrnuje daň z přidané hodnoty a vztahuje se na 1 kus spotřebiče, v ceně je zahrnuta doprava odborníka na tento typ spotřebičů včetně parkovného. „Při čištění spotřebiče v objektu, který je začleněn v bytové výstavbě a splňuje předpoklady dle zákona § 48 zákona č. 235/2004 Sb., o dani z přidané hodnoty, bude účtována pouze 9% sazba DPH,“ osvětluje důvod uvedení ceny bez daně mluvčí společnosti.


publikováno: 5. 6. 2009, v rubrice Vytápění
Štítky: vytápění

Nejčtenější články v rubrice Vytápění:

Další články v rubrice Vytápění:Design by Lukáš Svoboda, Code by Karel Koliš
© Energeticky úsporné bydlení 2009+