Chcete i vy ušetřit na dodávce plynu? | Vytápění | Energeticky úsporné bydlení

Chcete i vy ušetřit na dodávce plynu?

7. 11. 2015

Energetická společnost E.ON Energie, a.s., přichází na trh s doposud nejvýhodnější nabídkou na dodávku plynu. Při přechodu od konkurence mohou nově domácnosti i maloodběratelé ušetřit s produktem E.ON Variant v průměru 3 tisíce korun za rok v závislosti na konkrétní spotřebě a stávajícím produktu. Nabídka platí do konce února 2016.

Informovanost a jistota

Ceny za dodávku plynu v produktu E.ON Variant na 24 měsíců budou neměnné po dobu dvou let. „Produkt je ideální pro všechny, kdo chtějí dopředu znát cenu za dodávky plynu a zároveň potřebují jistotu, že se jeho cena po určitou dobu nezmění,“ říká Jana Střítězská, produktová manažerka ze společnosti E.ON Energie, a.s., s tím, že v závislosti na spotřebě ušetří zákazníci při volbě produktu Variant na 24 měsíců náklady za dodávku plynu také oproti jiným produktům společnosti E.ON.

Snížení nákladů

Využít tento produkt mohou domácnosti a podnikatelé, kteří se rozhodli přejít od stávajícího dodavatele ke společnosti E.ON. „Výše úspory může být opravdu vysoká, vždy ale záleží na konkrétní spotřebě a produktu, který zákazník využívá u stávajícího dodavatele,“ vysvětluje Jana Střítězská. Například při roční spotřebě 10 MWh se mohou výdaje u konkurence (RWE plyn Standard) vyšplhat na 17 694 Kč. Oproti tomu s produktem E.ON Variant na 24 měsíců se náklady při stejné spotřebě sníží přibližně o 2 572 Kč. Při spotřebě 20 MWh je pak úspora ještě vyšší, dosahuje částky až 5 664 Kč za rok.

Doplňující info

Sjednat produkt E.ON Variant na 24 měsíců si mohou zákazníci do konce února 2016 na bezplatné Zákaznické lince E.ON 800 77 33 22, na internetových stránkách www.eon.cz nebo v prodejních kancelářích společnosti E.ON. Zájemci si mohou nejdříve spočítat cenu za dodávku plynu pomocí kalkulačky, která je k dispozici na internetových stránkách společnosti E.ON.


publikováno: 7. 11. 2015, v rubrice Vytápění
Štítky: plyn, úspory energií

Nejčtenější články v rubrice Vytápění:

Další články v rubrice Vytápění:Design by Lukáš Svoboda, Code by Karel Koliš
© Energeticky úsporné bydlení 2009+