Vytápění 2013 | Energeticky úsporné bydlení

Hlavní strana » Vytápění 2013

Popis sekce

Vyhlášení soutěže Vytápění a úspory energií 2013

8. 2. 2013

Vydavatelství Net Press Media vyhlašuje internetovou hlasovací soutěž VYTÁPĚNÍ A ÚSPORY ENERGIÍ 2013. Od 1. 2. do 30. 4. 2013 lze do soutěže přihlašovat výrobky, realizace, technologie a služby, které přinášejí moderní a efektivní řešení, vztahující se k vytápění rodinných, bytových i rekreačních staveb a bazénů.

Z důvodu velkého zájmu byla soutěž prodloužena do 31. 5. 2013.

více »

Vyhlášení výsledků soutěže Vytápění a úspory energií 2013

10. 6. 2013

Ve dnech 1. 2. – 31. 5. 2013 proběhla internetová hlasovací soutěž VYTÁPĚNÍ A ÚSPORY ENERGIÍ 2013. Do soutěže bylo možné přihlásit výrobky, realizace, technologie a služby, které přinášejí moderní a efektivní řešení, vztahující se k vytápění rodinných, bytových i rekreačních staveb. Soutěž byla rozdělena do pěti kategorií. V každé z nich se čtenáři portálu svým hlasováním podíleli na konečném pořadí výherců.


Infratopení ES systems – účinnost, úspora, elegance…

31. 5. 2013

Česká společnost ES systems produkt s.r.o. představuje jedinečné řešení vytápění bytů, rodinných domů, kanceláří, rekonstrukcí, ale i historických budov, jako jsou hrady nebo zámky: bezrámové skleněné infrapanely ES. V soutěži „Vytápění a úspory energií 2013“ jsou zařazeny v sekci „Vytápění“.


Topení dřevem může být i jednoduché a úsporné

22. 5. 2013

Víte, proč vybrat kotel na kusové dřevo VERNER V140 EXTRA? Kotel na kusové dřevo VERNER V140 EXTRA o jmenovitém výkonu 14 kW (7 – 14 kW) tvoří zcela novou generaci zplyňovacích kotlů na evropském trhu. Unikátnost spočívá především v termoizolační přikládací komoře se spodním přívodem vzduchu a vodorovnými přikládacími dvířky. Kotel dále vyniká inteligentní elektronickou regulací se speciálním systémem optimalizace spalování prostřednictvím spalinového čidla. Kotel na kusové dřevo VERNER V140 EXTRA je v soutěži Vytápění a úspory energií 2013 zařazen do kategorie Vytápění.


Tepelná čerpadla Génius

21. 5. 2013

Tepelné čerpadlo Génius spojuje výhody tepelných čerpadel země-voda a vzduch-voda. V mrazech odebírá teplo ze země, při vyšších vnějších teplotách zase ze vzduchu. Výsledkem je špičková sezónní účinnost a nejvyšší úspory za vytápění a ohřev teplé vody. Tepelné čerpadlo Génius od společnosti ACOND je v soutěži Vytápění a úspory energií 2013 zařazeno do kategorie alternativních zdrojů.


Poznejte topidla HEATSTRIP MHS-600, MHS-1800, MHS-2400 a MHS-3200

19. 5. 2013

Heatstrip™ je infračervené topidlo bez červeného světla. Stylový tmavý zářič s čistým a jednoduchým designem je ideálním řešením pro efektivní vytápění teras, pavilónů a kuřáckých prostor. Jeho moderní technologie s volitelným bezbateriovým dálkovým ovládáním z něj dělají topidlo nové generace. Topidlo Heatstrip™ je v soutěži Vytápění a úspory energií 2013 zařazen do kategorie Vytápění.


Keramický komínový systém EFFE DUE

7. 5. 2013

Komínový systém EFFE DUE je certifikován jak pro podtlakové, nebo atmosférické komíny, tak pro komíny přetlakové a lze ho použít bez dalších úprav pro všechny druhy paliv (kapalná, plynná, pevná) a spotřebičů (kotle, i kondenzační a TURBO, krby, kamna ….). Komínový systém EFFE DUE má vynikající vlastnosti, jako např. plynotěsnost, která zabrání úniku škodlivých výparů, odolnost proti kondenzaci a vodě, odolnost proti kyselinám, žárová odolnost, pevnost v tlaku a tahu, která zajistí stabilitu i při bočním zatížení, odolnost proti otěru, která zabrání opotřebení během čištění, apod. Všechny tyto vlastnosti má systém EFFE DUE z vnitřní i vnější strany. Komínový systém EFFE DUE v soutěži Vytápění a úspory energií 2013 zařazen do kategorie Energeticky úsporné materiály a technologie.


Podlahové vytápění MULTIBETON

29. 4. 2013

Podlahové vytápění MULTIBETON je na trhu již od roku 1969. Jednou z výhod podlahového vytápění MULTIBETON je možnost kombinovat ho s veškerými tepelnými zdroji. Podlahové vytápění MULTIBETON je ideální pro spalovací techniku, solární energii, tepelná čerpadla atd. Podlahové vytápění MULTIBETON je v soutěži Vytápění a úspory energií 2013 zařazeno do kategorie Vytápění.


Termodynamické panely – ohřev vody pomocí slunce i deště

27. 4. 2013

Termodynamický systém ThermBoil je ohřívač vody, který je založený na spojení systému tepelného čerpadla se solárním systémem. Dokáže zachytit solární energii i energii okolního prostředí. Ohřev teplé vody je prováděn efektivně, s velmi nízkou spotřebou ve srovnání s konvenčními systémy. Termodynamický systém ThermBoil je v soutěži Vytápění a úspory energií 2013 zařazen do kategorie Ohřev vody.


Ukončené soutěže:Design by Lukáš Svoboda, Code by Karel Koliš
© Energeticky úsporné bydlení 2009+