Také vstupovat můžete úsporně | Výrobky a technologie | Energeticky úsporné bydlení

Také vstupovat můžete úsporně

6. 5. 2009

Řada výrobků, o kterých v souvislosti s naším bydlením můžeme právem říkat, že nám pomáhají šetřit energie, se opět rozrostly. Méně obvyklé, ale bez problémů možné – tak se nám nyní umí představit i vstupní dveře do našeho rodinného domu. Vstupní dveře ThermoPro od společnosti Hörmann nám nabízí velmi dobré tepelně izolační vlastnosti. Dveřní křídlo o tloušťce 46 mm je vyplněné tuhou polyuretanovou pěnou, čtyřstranné dvojité těsnění a kartáčové utěsnění ve spodní části dveřního křídla. Ve spojení s hliníkovou zárubní a s přerušeným tepelným mostem dosahují dveře koeficientu tepelné vodivosti U=1,1 W/m2K.

Vzhled i vlastnosti

Výborné konstrukční provedení spolu s využitím předností oceli a hliníku zaručuje tvarovou stálost, odolnost vůči povětrnostním vlivům a nenáročnost na údržbu. K zajištění vysoké bezpečnosti jsou navíc dveře ThermoPro již ve standardní výbavě opatřeny osmibodovým zamykáním. Pro dokonalou souhru dveří s ostatními stavebními prvky lze vybírat z řady motivů a barevných odstínů včetně dřevodekoru Zlatý dub nebo nového antracitového povrchu Titan Metallic. Příznivci klasiky mohou zvolit ocelové dveřní křídlo s kazetových vzhledem, které je možné doplnit různými variantami prosklení. Moderním domům s čistými liniemi zase budou slušet hladké ocelové dveře nebo elegantní hliníkové dveře s prosklením a designovými prvky z ušlechtilé oceli. Veškeré uvedené motivy se dají snadno sladit s opticky shodným provedením garážových vrat Hörmann a docílit tak osobitého a originálního vzezření průčelí domu.

Aktuální nabídka

Díky probíhající akci „Vrata a domovní dveře roku“ můžete až do 31. prosince 2009 obdržet dveře RenoDoor, jež konstrukčně odpovídají dveřím ze série ThermoPro, za mimořádně příznivou cenu 26 990 Kč včetně DPH a montáže. Akční nabídka platí pro standardní velikost 1100×2100 mm. Více informací na www.hormann.cz.


publikováno: 6. 5. 2009, v rubrice Výrobky a technologie
Štítky: úspory energií, výrobky a technologie

Nejčtenější články v rubrice Výrobky a technologie:

Další články v rubrice Výrobky a technologie:Design by Lukáš Svoboda, Code by Karel Koliš
© Energeticky úsporné bydlení 2009+