Skvrny a špínu můžete vyprat na první pokus | Výrobky a technologie | Energeticky úsporné bydlení

Skvrny a špínu můžete vyprat na první pokus

30. 1. 2014

Odstranit skvrny a značnou špínu z našeho oblečení znamená buď zvýšit teplotu, případně zvolit delší prací cyklus. Když ani to nestačí, putuje vyprané zpět do pračky a zkusíme druhý pokus. Výsledkem je vysoká spotřeba energie na praní, často i vody a v každém případě našeho času. Nedokonale vyprané oblečení už také pochoitelně ztrácí svou hodnotu. Intenzivní pomoc nabízejí gelové kapsle. Kromě čistoty na první pokus jejich rychlá rozpustnost a speciální složení umožní, že s nimi můžete prát již od nízkých teplot a šetřit tak elektrickou energii.

Jak nám pomohou gelové kapsle?

I když se to na první pohled nezdá, každodenní rodinný život je často malou bitvou s odolnými skvrnami. Ať už se jedná o zablácené kalhoty, mastnou omáčku na tričku či následky večerní chvilky s vínem. Teď mají ale rodiny novou, mocnou a zároveň tak jednoduše použitelnou zbraň. Oblíbená značka pracích prostředků Palmex společnosti Henkel ČR představuje nové gelové kapsle Palmex5 Active Caps. Ty obsahují pět moderních, vysoce účinných aktivních složek, které dokážou odstranit nejrůznější druhy skvrn a nečistot. Praní s Palmexem nebylo nikdy tak snadné.

Nové gelové kapsle Palmex5 Active Caps obsahují pět vysoce účinných složek, které odstraní nejrůznější druhy skvrn jako mastnotu, bílkovinové skvrny anebo skvrny od škrobu. Dokazují tak, že i malé věci mohou mít velký význam, protože nyní stačí jenom jedna malá kapsle na odstranění i těch nejodolnějších skvrn. Navíc jejich rychlá rozpustnost a speciální složení umožní, že s nimi můžete prát již od nízkých teplot a šetřit tak elektrickou energii.

Použití Palmex5 Active Caps je velmi snadné. Tuto předdávkovanou kompaktní kapsli stačí vložit do bubnu pračky a poté přidat prádlo. Po kontaktu s vodou se Palmex5 Active Caps začíná bezezbytku rozpouštět, dochází k uvolnění pěti účinných složek proti skvrnám a výsledkem je čisté a zářivě bílé prádlo.

Palmex5 Active Caps, které jsou 2× koncentrovanější v porovnání s gelovými prostředky, přicházejí ve dvou variantách. Zatímco Mountain Fresh přináší čerstvý závan horského povětří a způsob, jak zvládnout hory bílého a stálobarevného prádla, Color na barevné prádlo udržuje barvy svěží po dlouhou dobu.

Nové gelové kapsle Palmex5 Active Caps Mountain Fresh a Palmex5 Active Caps Color jsou k dostání ve dvou velikostech balení s těmito doporučenými maloobchodními cenami: 139 Kč (15 praní) a 299 Kč (40 praní).


publikováno: 30. 1. 2014, v rubrice Výrobky a technologie
Štítky: pračky a sušičky

Nejčtenější články v rubrice Výrobky a technologie:

Další články v rubrice Výrobky a technologie:Design by Lukáš Svoboda, Code by Karel Koliš
© Energeticky úsporné bydlení 2009+