Pracovní lampičky konvenční vs. LED lampy? Velmi široký výběr | Výrobky a technologie | Energeticky úsporné bydlení

Pracovní lampičky konvenční vs. LED lampy? Velmi široký výběr

10. 8. 2015

Stolní lampy nám nejen slouží jako funkční a estetický doplněk v místnostech s nedostačujícím osvětlením, ale také jako estetický prvek – nedílná součást kanceláře, domácího interiéru nebo pracovny či dětského pokoje.

Vhodně zvolené pracovní lampičky jsou především zárukou zachování zdravého zraku. A kde nabízejí stolní lampy za rozumnou cenu a ve vysoké kvalitě? Společnost SVÍTIDLA FULÍN se po dobu více jak patnácti let zabývá nejen návrhem, ale také prodejem interiérového a venkovního osvětlení a jejich skvělé produkty naleznete v internetovém obchodě uni-svitidla.cz.

Stolní lampa – originální dárek

Designéři stolních lamp nezahálejí, a tak se na trhu objevují stále dokonalejší a oku přitažlivější typy pracovních lampiček. Pracovní stolní lampa má jiné aspekty výběru než např. stolní lampa na noční stolek. Pracovní lampa především slouží k nasměrování světla na místo stolu, kde právě pracujete, a to namířením stínítka nebo jsou přenosné. Moderní stolní lampa Vám umožní studovat v noci tak, aniž budete někoho rušit světlem. Velmi žádané jsou stolní lampy, které jsou zkombinované se zvětšovacím sklem, což způsobuje výraznější zobrazení osvětleného místa. Do moderních kanceláří jsou vhodnější extravagantní lampy, které se naopak nehodí do staro-nově zařízených kanceláří, zde se doporučují umístit kovové, antické, bronzové, stmívatelné stolní lampy bankéřského stylu. Tyto lampy mají výkyvné stínidla a navíc jsou stylovým doplňkem pracovního stolu.

Stolní LED lampy! Proč svítit draze, když to jde i levně

Sháníte kvalitní pracovní lampičku do studentského pokoje? Naše doporučení – LED stolní lampy na psací stůl s tzv. labutím krkem. Nenáročná údržba, vysoká svítivost a díky LED diodám minimalizujete náklady na elektřinu. A pokud to ještě nestačí, tak stolní LED lampy netopí, jedná se o ekologické svícení, vysoká odolnost proti nárazu a velká trvanlivost! To je výčet výhod LED diod, dále oceníte snadné a pohodlné nasměrování světla, šetří místo na pracovním stole.


publikováno: 10. 8. 2015, v rubrice Výrobky a technologie
Štítky: bydlení, solární energie, výrobky a technologie

Nejčtenější články v rubrice Výrobky a technologie:

Další články v rubrice Výrobky a technologie:Design by Lukáš Svoboda, Code by Karel Koliš
© Energeticky úsporné bydlení 2009+