Srovnání bankovních půjček: Jaké jsou ty nejvýhodnější? | Energeticky úsporné bydlení

Hlavní strana » Článek

Srovnání bankovních půjček: Jaké jsou ty nejvýhodnější?

13. 8. 2018

Bankovní domy v současné době nabízí obrovské množství úvěrů a volit je možné hodně výhodné produkty. Než se pro některý z nich rozhodnete, stoprocentně proveďte online porovnání. Nejedná se o nijak náročný proces. Setkat se lze se spoustou porovnávačů, které dokážou upozornit na veškeré charakteristiky konkrétních půjček. Jestliže mezi úvěrovými produkty bankovních domů tápete i přesto, vůbec nic se neděje. V následujících řádcích totiž dáme tipy hned na několik úvěrů, které určitě stojí za to. Bude se jednat výhradně o bankovní půjčky.

mPůjčka Plus

V první řadě upozorníme na mPůjčku Plus od společnosti mBank. Mezi hlavní přednosti tohoto úvěru patří bezesporu bezplatné vyřízení i vedení účtu. S absencí poplatků se setkáte i v případě mimořádných splátek a předčasného splacení. O svém účtu budete mít maximální přehled, a to díky posílání elektronických měsíčních výpisů. Půjčku si lze navíc z pohledu klienta přizpůsobit tak, aby ji bylo možné jednoduše a pohodlně splácet. Splátky není problém snížit, případně není problém prodloužit dobu samotné splatnosti. Vyřízení půjčky se realizuje online. A kolik peněz vlastně mPůjčka Plus nabízí? Vybírat si můžete z rozmezí od 10 000 až do 600 000 Kč, přičemž doba splatnosti se pohybuje mezi 12 a 84 měsíci. A úroková sazba? Její výše je stanovena na 9,9 % p. a., přičemž RPSN je 10,36 %.

Presto půjčka od UniCredit Bank

V rámci srovnání bankovních půjček stoprocentně narazíte na Presto půjčku od UniCredit Bank. Jedná se o neúčelový úvěr, jehož prostřednictvím získáte částku od 30 000 do 500 000 korun. K získání půjčky je zapotřebí navštívit některou z poboček zmiňované banky. Ihned po podepsání úvěrové smlouvy budete moci čerpat finanční prostředky. Jestliže se vám nebude dařit splácet, není problém až pětkrát odložit splátky. Pokud naopak budete chtít splatit větší sumu naráz, případně veškeré půjčené peníze, lze tak učinit bez poplatků. Půjčka je pro fyzické osoby mající trvalý příjem. K jejímu splácení dochází v podobě anuitních splátek, a to konkrétně ke dvacátému dni v konkrétním měsíci.

Půjčka u AirBank

Kdo by neznal klasickou reklamu na AirBank? Asi každý. Jak je to tedy s půjčkou u této společnosti? Úvěr od AirBank je poměrně oblíbeným produktem s výhodnou úrokovou sazbou. Ta začíná na 6,9 % p.a. Půjčka zvýhodňuje ty klienty, kteří jsou schopni dostát svým závazkům a splácejí dle stanovených podmínek včas. Získat u AirBank můžete částku od 5 000 do 900 000 korun. Banka schvaluje i takto vysoké půjčky. Vše se odvíjí od toho, jakou máte bonitu. Poplatky za poskytnutí půjčky a její vedení u AirBank neexistují. Vše okolo splátek a dalších záležitostí si budete moci jednoduše ovládat přes internet.


publikováno: 13. 8. 2018
Štítky:


Design by Lukáš Svoboda, Code by Karel Koliš
© Energeticky úsporné bydlení 2009+