Ušetříte: Správně zvolený prací prostředek vám pomůže kvalitně vyprat již na 20°C! | Spotřebiče | Energeticky úsporné bydlení

Ušetříte: Správně zvolený prací prostředek vám pomůže kvalitně vyprat již na 20°C!

23. 12. 2013

Dokonale čisté prádlo dnes už neznamená nutnost praní při vysoké teplotě. S kvalitním pracím prostředkem nám bude stačit teplota 20°C. Kromě úspory elektřiny nás čekají i další výhody.

Šetřete své oděvy i peníze za elektřinu!

Základem kvalitní péče o oděvy i veškeré další prádlo je dodržování teploty praní podle druhu textilie a stupně znečištění. Držte se doporučení na visačkách na prádle.

Hlavní prací cyklus můžeme vybírat z řady předvoleb. Moderní pračky umožňují i volbu praní při nízkých teplotách.

Nižší teploty udržují svěží barvy a vlákna v původním tvaru po delší dobu. Vaše oblečení tak zůstane déle jako nové! Nižší spotřeba energie!

Při nižších teplotách ušetříte a uděláte něco užitečného pro životní prostředí. Dříve účinné – dříve hotové!

Tip pro vás:

Nový Persil Expert vám nabízí dokonalou čistotu již od 20 °C. Neničte si zbytečně vaše oblečení a zvolte nižší teplotu.

Nová varianta pracích prostředků Persil Expert Lavender Freshness si vás navíc získá velmi příjemnou vůní levandule. Současně odstraní i ty nejodolnější skvrny. Tato novinka totiž obsahuje účinný koktejl šesti druhů enzymů, které prádlo zbaví i velmi odolných nečistot, a to již od 20 °C. Výsledkem je dokonale čisté oblečení beze skvrn. Praním při nízkých teplotách ušetříte elektrickou energii, což je dobré nejen pro vaši peněženku, ale i pro životní prostředí. Nový Persil Expert se svěžestí levandule je k dispozici ve variantě: prací prášek na bílé a stálobarevné prádlo, prací gel na barevné prádlo, prací kapsle Duo-Caps na barevné prádlo. Nový Persil Expert se svěžestí levandule je k dispozici na českém trhu od prosince 2013 ve třech velikostech balení s doporučenými maloobchodními cenami pro prášky a gely: 179 Kč (20 praní), 399 Kč (50 praní) a 499 Kč (70 praní). Prací kapsle Duo-Caps jsou k dispozici také ve třech velikostech balení s doporučenými maloobchodními cenami: 179 Kč (15 praní), 399 Kč (40 praní) a 499 Kč (56 praní).

´´


publikováno: 23. 12. 2013, v rubrice Spotřebiče
Štítky: pračky a sušičky, úspory energií, výrobky a technologie

Nejčtenější články v rubrice Spotřebiče:

Další články v rubrice Spotřebiče:Design by Lukáš Svoboda, Code by Karel Koliš
© Energeticky úsporné bydlení 2009+