Podlahy a koberce Olomouc | Realizace | Energeticky úsporné bydlení

Hlavní strana » Realizace » Článek

Podlahy a koberce Olomouc

13. 11. 2019

Vybrat si novou podlahovou krytinu nebo koberec není nic lehkého. Přece jen je to rozhodnutí i na několik let. Proto by jste si měli vybrat takovou podlahu, která perfektně sedne do vašeho domu a interiéru. Přesně takové podlahy a koberce najdete v podlahových centrech JeHLa.cz v Olomouci, Zábřehu nebo Šumperku. Nechte si poradit s nákupem i pokládkou podlahové krytiny od zkušených specialistů.

JeHla podlahy Olomouc

V JeHla – podlahy Olomouc vám nejen pomůžeme vybrat ten správný materiál, tvar, šířku a tloušťku, ale dokonce vám zařídíme i samotnou pokládku. Naši odborníci na vše dohlédnou a postarají se, aby vše proběhlo správně a v termínu. Nabízíme široký sortiment podlahových krytin od koberců, parket a dřevěných nebo vinylových podlah, až po laminátové, korkové nebo PVC podlahové krytí. Vybírat můžete z více jak 100 druhů kvalitních, odolných podlah, které odebíráme přímo od ověřených dodavatelů. V současné době například disponujeme PVC podlahami o šířce 1, 1.5, 2, 2.5, 3, 4, i 5 metrů, a to ve všech dostupných sílách od 1.5 mm až do 4 mm. Tak neváhejte a přijeďte si osobně vyzkoušet, která by vám seděla nejlépe. V JeHla.cz vám rádi poradíme a pomůžeme s výběrem.

Naše podlahové centrum JeHla.cz funguje na trhu s podlahovými krytinami a koberci již více jak 18 let. Za tu dobu jsme v České republice prodali a položili tisíce různých podlah a koberců. Přesvědčte se sami a navštivte naši prodejnu, která je zároveň jednou z největších na Olomoucku.

Vyberte si z různých druhů podlah od českých i zahraničních dodavatelů. Zároveň si celou pokládku můžete nechat v klidu udělat od našich zkušených techniků.


publikováno: 13. 11. 2019, v rubrice Realizace
Štítky:

Nejčtenější články v rubrice Realizace:

Další články v rubrice Realizace:Design by Lukáš Svoboda, Code by Karel Koliš
© Energeticky úsporné bydlení 2009+