Energeticky úsporné bydlení

O nás

Téma energeticky úsporné bydlení se ve spojení s výstavbou, rekonstrukcemi i vybavováním našich domovů, stalo jedním z nejčastěji používaných pojmů. Náš náhled se vlivem stále rostoucích cen energií, osvěty a našeho životního stylu podstatně změnil. Zatímco dříve to pro většinu z nás byla oblast, patřící spíše hrstce nadšenců, dnes se pojem energeticky úsporné bydlení stává jednou z priorit.

Mít výdaje za energie pod kontrolou ovšem neznamená, že bychom se museli v něčem uskrovnit – naopak. Moderní materiály, technologie a projekty splňují i velmi přísné požadavky na nízkou spotřebu energie a přitom zaručují ještě vyšší komfort bydlení.

Internetový časopis Energeticky úsporné bydlení reaguje na stále rostoucí zájem o úspory energií v rámci každodenního provozu našeho domova. Kromě obecně důležitých informací, rad a zajímavostí na jeho „stránkách“ naleznete také aktuální témata, komentovaná odborníky z řady státních i komerčních oblastí.

Aniž bychom si to v řadě případů uvědomovali, možnosti úspor energií máme v rámci domova téměř všude kolem sebe, kam se podíváme. Záleží tedy jen na nás, zda a v jaké míře je dokážeme využít. Mějte energie pod kontrolou!

Kontakt na provozovatele www.enuby.cz:

Net Press Media
Osadní 324/12a
170 00 Praha 7

tel.: +420 212 340 014
e-mail: info@enuby.cz (lze využít kontaktního formuláře)
www.npmedia.cz

Pokud nechcete zmeškat žádný nový článek, můžete si jejich výpis přidat na Seznam:
Přidej na Seznamnebo využít RSS kanálu (Co je RSS?) http://enuby.cz/rss.phpDesign by Lukáš Svoboda, Code by Karel Koliš
© Energeticky úsporné bydlení 2009+