Navštivte jarní veletrhy! | Energeticky úsporné bydlení

Hlavní strana » Článek

Navštivte jarní veletrhy!

13. 2. 2013

V termínu 21. – 24. 3. 2013 zve společnost ABF všechny příznivce stylového a designového bydlení, zájemce o novinky v oblasti staveb a rekonstrukcí nebo moderního vybavení kancelářských prostor, stejně jako obdivovatele zahrad, bazénů, parků a jejích doplňků na výstaviště PVA EXPO v Letňanech. Zkušený organizační tým zde připravuje veletrhy FOR FURNITURE, FOR HABITAT, FOR GARDEN, FOR GREENERY a FOR OFFICE.

Tento soubor prestižních akcí, které se vzájemně tématicky doplňují, si získává stále nové vystavovatele i návštěvníky. Nespornou výhodou takovéhoto uspořádání a provázání veletrhů je úspora času a možnost si na jednom místě ve stejném termínu prohlédnout a navštívit nespočet expozicí, stánků a předváděcích míst. Všechny zmíněné výstavní akce také nabízejí návštěvníkům poradenská centra, vzorové prostory a v nejednom případě umožňují nákup za zvýhodněných podmínek.

Již tradiční součástí souboru veletrhů je rozsáhlý doprovodný program, v jehož rámci budou probíhat semináře, konference, soutěže, ale i poradenství designérů či bytových architektů.

FOR FURNITURE

Historicky největší přehlídka nábytku a bytového designu je věnována především novinkám a trendům v oboru.

FOR HABITAT

Jubilejní 20. ročník tohoto populárního veletrhu zaměřeného na bydlení, stavbu a rekonstrukce bude umístěn v nové výstavní hale. Ve stejných prostorech proběhne i přidružená akce BYDLENÍ – NOVÉ PROJEKTY, která představí nabídku renomovaných developerských a realitních společností. V rámci veletrhu bude posíleno rovněž odvětví rekonstrukcí. Kromě standardní nabídky, určené například pro renovace panelových bytů, přinese zajímavou nabídku stánek firmy J&B, který seznámí návštěvníky s možností rekonstrukce hospodářských usedlostí, roubených chalup a dalších specifických objektů. Především však tato tradiční akce nabídne širokou škálu pevných interiérových prvků, jako jsou dveře, okna, podlahy, schodiště a další.

FOR GARDEN a FOR GREENERY

Jediný mezinárodní odborný veletrh v Čechách se zaměřením na zahradu jako celek seznamuje návštěvníky se všemi zahradními obory, kterými jsou projekty, realizace, údržba zahrad a jejich vybavení. Přitažlivou součástí výstavních expozic budou ukázkové zahrady, praktická představení a předvedení zahradní techniky nebo prodejní akce květin FLOWERS. Oborovým rozšířením veletrhu FOR GARDEN o zeleň ve veřejném prostoru je odborný veletrh FOR GREENERY, který se věnuje problematice městské zeleně a vybavení veřejných prostranství měst a obcí.

FOR OFFICE

Prezentačně – kontraktační, odborný veletrh představí množství novinek, trendů a nejnovějších technologií ve vybavení kanceláří. Nově se na veletrhu představí i firmy nabízející moderní technologie, operační systémy, IT techniku a novinky pro efektivní fungování kanceláře. Veletrh si klade mimo jiné za cíl nabídnout odborné veřejnosti z řad firem i kvalitní doprovodný program. Půjde o přednášky na téma koučink, facility management a lidské zdroje, operační systémy, ukázky výuky cizích jazyků a další. Návštěvníci se mohou na tyto přednášky předem registrovat na stránkách www.for-office.cz v odkaze Doprovodný program.

Více podrobností a informací je možné najít na www.abf.cz nebo stránkách jednotlivých veletrhů.


publikováno: 13. 2. 2013
Štítky: bydlení, nová výstavba, veletrhy a výstavy


Design by Lukáš Svoboda, Code by Karel Koliš
© Energeticky úsporné bydlení 2009+