Na veletrh FOR ARCH je připraven bohatý doprovodný program přednášek a konferencí | Energeticky úsporné bydlení

Hlavní strana » Článek

Na veletrh FOR ARCH je připraven bohatý doprovodný program přednášek a konferencí

15. 9. 2016

V pořadí sedmadvacátý ročník stavebního veletrhu FOR ARCH, který se uskuteční v areálu PVA EXPO PRAHA ve dnech 20. – 24. září, nabídne letos poprvé různá denní témata zabývající se aktuálními trend ve stavebnictví. K nim má pro návštěvníky připravený bohatý program tematicky zaměřených přednášek, konferencí a poradenského servisu. Generálním partnerem mezinárodního stavebního veletrhu FOR ARCH 2016 je Skupina ČEZ.

Mezinárodní stavební veletrh FOR ARCH není pouze jednorázovou akcí, ale naopak projektem s celoroční působností zaměřujícím se na podporu oboru stavebnictví jako celku. Novinkou oproti předchozím ročníkům budou denní témata zabývající se významnými trendy moderního stavebnictví. V průběhu veletrhu se tak budou moci návštěvníci seznámit s problematikou kvality výrobků a materiálů, energetickou náročnosti budov a koncepcí větrání, podporou odborného vzdělávání ve stavebnictví, fenoménem „chytrý dům,“ se stavbou svépomocí, spolu se specifickými pracovními postupy. Zároveň také bude ve VSTUPNÍ HALE II k dispozici nezávislé STAVEBNÍ PORADENSKÉ CENTRUM, v němž odborníci v rámci jednotlivých denních témat poradí, jak na věc.

V úterý 20. září pořádá analytická společnost CEEC Research pátý ročník Konference ředitelů projektových společností, kde vystoupí mnoho významných hostů. Součástí doprovodného programu veletrhu For Arch bude ve středu 21. září přednáška Vytápění a větrání v moderních úsporných budovách organizovaná Společností pro techniku prostředí (STP), a konference Požární bezpečnost staveb pořádaná odborným internetovým portálem TZB-info vytvářející prostor pro setkání specialistů napříč obory. Dalším zajímavým bodem programu veletrhu For Arch bude ve čtvrtek 22. září čtvrtý ročník dvoustranných obchodních jednání MATCHMAKING BUSINESS MEETINGS. Zde budou podnikatelé získávat nové kontakty na evropském trhu a navazovat partnerství se zahraničními společnostmi. Přihlášku, za kterou není vybírán žádný registrační poplatek, je nutné podat nejpozději do 31. srpna. Ve stejný den se také bude konat konference ředitelů evropských řemeslných komor nazvaná Sasko-český řemeslnický dialog 2016.

BAZÉNY, SAUNY & SPA

Ve spolupráci s tradičním partnerem Asociace bazénů a saun ČR je pak na souběžném veletrhu BAZÉNY, SAUNY & SPA připravena na 21. září konference Zatraktivnění provozu bazénů, aquaparků a koupališť, legislativa provozu veřejných a rodinných bazénů, výklad nové evropské normy. Ve stejný den se uskuteční i druhý ročník konference HOTELOVÉ WELLNESS & SPA, jejímž hlavním tématem bude: Od návrhu k realizaci úspěšného wellness provozu, Inspirace a využití technologických novinek a aktuálních trendů z mezinárodního prostředí. Návštěvníci by si neměli nechat ujít ani doprovodný program věnovaný saunování a wellness procedurám určený pro laickou veřejnost. Během dalšího doprovodného programu veletrhu FOR THERM se mohou zájemci těšit na ukázku stavby kachlových kamen v hale č. 7.

Zájemci o návštěvu veletrhu FOR ARCH mohou po vyplnění jednoduchého formuláře na stránce www.forarch.cz/sle­va získat poukaz na VSTUPENKU se slevou 20 procent.


publikováno: 15. 9. 2016
Štítky: akce, bazény, bydlení, inspirace, rodinné domy, výstava


Design by Lukáš Svoboda, Code by Karel Koliš
© Energeticky úsporné bydlení 2009+