Energeticky úsporné bydlení

Hlavní strana

Výběr z článků

Myslíte dostatečně na zabezpečení svého bytu nebo domu?

16. 12. 2019

Přestože počet vloupání do nemovitostí rok od roku klesá, ochrana majetku je i v České republice určitou nezbytností. Většina z nás ale vůbec netuší, jaký mechanický či elektronický systém mají vstupní dveře do našeho bytového domu nebo dokonce i naše dveře od bytu, a zda vůbec patří do kategorie bezpečnostní. Společnost EVVA poskytující mechanické a elektronické zabezpečovací systémy vybírá ze své nabídky a představuje několik zajímavých produktových tipů vhodných pro zabezpečení bytu či rodinného domu.


Podlahy a koberce Olomouc

13. 11. 2019

Vybrat si novou podlahovou krytinu nebo koberec není nic lehkého. Přece jen je to rozhodnutí i na několik let. Proto by jste si měli vybrat takovou podlahu, která perfektně sedne do vašeho domu a interiéru. Přesně takové podlahy a koberce najdete v podlahových centrech JeHLa.cz v Olomouci, Zábřehu nebo Šumperku. Nechte si poradit s nákupem i pokládkou podlahové krytiny od zkušených specialistů.


Jak vybavit dětský pokoj? Zaměřte se na praktičnost, bezpečnost i vizuální stránku

5. 11. 2019

Děti nám přinášejí mnoho radostí, ale i určité starosti. Jednou z nich může být vybavení dětského pokoje. Nestačí jej totiž vybavit nazdařbůh, ale měli byste dodržet některá podstatná pravidla.


Jak vybrat dodávku pro váš byznys?

18. 10. 2019

Každý, kdo podniká a musí převážet svoje zboží, nemůže bez dodávky fungovat. Ideální je samozřejmě nákup nového automobilu. Skýtá to výhody jako je záruka, garanční servis atd. Na druhou stranu přináší problém vysoké ceny. Ne každý si totiž může novou dodávku dovolit. Zvlášť pokud jich potřebuje třeba současně i několik. V takovém případě jsou na stole dvě možnosti.


Teplo domova by se mělo zabydlet i v peněžence

14. 10. 2019

Když chcete vyjádřit, co pro vás domov znamená, asi to nazvete – teplo domova. A že se doma topit musí, to je snad jasné. Vytápění by mělo být příznivé nejen po energetické, ale i finanční stránce. Proto je potřeba vyhodnotit několik faktorů, než se do nového systému vrhnete.


Tipy a rady, jak šetřit energiemi

23. 8. 2019

Pravidelné zvyšování cen energií přivedlo do českých domácností stěžejní téma – jak snížit spotřebu energií a ušetřit? Klíč k úsporám je především ve změně každodenních návyků, ale i v nezbytných investicích do úsporných technologií. Několik praktických tipů si představíme v tomto článku.


Jak ušetřit při domácím tisku

18. 6. 2019

Snad každá domácnost věnuje v dnešní době velkou pozornost různým možnostem úspory nákladů. Omezuje se spotřeba vody, elektřiny, nakupují se energeticky úsporné spotřebiče a úsporné žárovky. Na co se ale často zapomíná, je jedna nenápadná oblast – tisk. Přitom právě náklady na provoz tiskárny se mohou v domácnosti vyšplhat až do tisíců korun ročně. V následujícím článku vám proto přinášíme několik jednoduchých tipů, jak můžete tisknout úsporněji.


Hledáte spolehlivé dodávky? Zkuste největšího prodejce užitkových vozů

18. 6. 2019

Potřebujete pro své podnikání spolehlivou dodávku? Nebo už dodávku máte, ale chystáte se rozšířit svůj vozový park a neustále tak rozvíjet i svou firmu? Obě potřeby mají společnou věc: vždy potřebujete kvalitní a hlavně spolehlivý vůz. Nechcete ale do nákupu investovat zbytečně mnoho peněz? Bojíte se, že se vám velká investice nevrátí, když věci nebudou vycházet tak, jak mají? Při koupi dodávky z druhé ruky ušetříte a můžete získat spolehlivý vůz.
Design by Lukáš Svoboda, Code by Karel Koliš
© Energeticky úsporné bydlení 2009+