Hledáte spolehlivé dodávky? Zkuste největšího prodejce užitkových vozů | Energeticky úsporné bydlení

Hlavní strana » Článek

Hledáte spolehlivé dodávky? Zkuste největšího prodejce užitkových vozů

18. 6. 2019

Potřebujete pro své podnikání spolehlivou dodávku? Nebo už dodávku máte, ale chystáte se rozšířit svůj vozový park a neustále tak rozvíjet i svou firmu? Obě potřeby mají společnou věc: vždy potřebujete kvalitní a hlavně spolehlivý vůz. Nechcete ale do nákupu investovat zbytečně mnoho peněz? Bojíte se, že se vám velká investice nevrátí, když věci nebudou vycházet tak, jak mají? Při koupi dodávky z druhé ruky ušetříte a můžete získat spolehlivý vůz.

Stačí najít správného prodejce

Na českém i evropském trhu se pohybují statisíce dodávek, které jejich majitelé chtějí prodat nebo už prodali. Je pravda, že některé druhy nejsou v takovém technické stavu, aby vydržely ještě další léta intenzivního využívání. Jak ale najít ty kvalitní a těm méně kvalitním se vyhnout? Tuto práci vy dělat nemusíte. Můžete ji nechat na profesionálech a jen si vybírat ze široké nabídky vozů. Kde?

Vyberte si ověřeného prodejce užitkových vozů

Společnost VANS CENTRE s.r.o. je na našem trhu jedním z největších specialistů na použité užitkové vozy. V nabídce má na prodej desítky užitkových vozů různých značek a modelů. Všechny nabízené vozy specialisté nejprve detailně prohlíží. A to jak z technického hlediska, tak z hlediska právního. Až po důkladném prozkoumání a zjištění, že je vše v pořádku, teprve přijme vůz do prodeje. Za kvalitou nabízených vozů si společnost stojí.

Jaký model chcete? Stačí si vybrat

Chcete oblíbený Fiat Ducato, skříňové Iveco nebo populární vůz řemeslníků Ford Transit? Je to jen na vás. V nabídce jsou všechny značky, typy a modely užitkových vozidel do 6,5 tuny. Společnost VANS CENTRE nefunguje jen jako prodejce dodávek, ale také jako specializovaná půjčovna dodávek a užitkových vozů. Pokud potřebujete vůz třeba jen na stěhování, pod značkou VANS renting vám zapůjčí spolehlivý vůz podle potřeby. Můžete ušetřit i desítky tisíc, než kdybyste si na stěhování zavolali firmu.


publikováno: 18. 6. 2019
Štítky:


Design by Lukáš Svoboda, Code by Karel Koliš
© Energeticky úsporné bydlení 2009+