Získejte dotaci na Pasivní domy Quelle | Financování | Energeticky úsporné bydlení

Získejte dotaci na Pasivní domy Quelle

9. 5. 2009

Dotaci ve výši 220 000 Kč můžete nyní získat na váš nový Pasivní dům Quelle. V současné době vyhlásilo Ministerstvo životního prostředí ČR program s názvem „Zelená úsporám“, pro který je pro čtyřleté období vyčleněno okolo 25 mld. korun. Tento v historii největší ekologický program umožní českým domácnostem čerpat prostředky na výstavbu domů v tzv. pasivním energetickém standardu. Finanční podpora 220 000 Kč je paušálně stanovena pro jakoukoli velikost Pasivního domu. Tomuto standardu odpovídají právě nabízené pasivní domy Quelle (www.quelledum­.cz).

S pasivním domem Quelle šetříte dvakrát

  1. při pořízení domu můžete získat dotaci
  2. ušetříte několik desítek tisíc korun ročně na nákladech za vytápění

K tomu získáváte další výhody v podobě zdravého a certifikovaného ekologického bydlení s garancí krátké doby výstavby za bezkonkurenční ceny. A to není zdaleka všechno! Využijte časově omezenou promo akci „Uhradíme za Vás teoreticky vypočtené náklady za vytápění po dobu 10 let“.

Podrobné informace naleznete na www.quelledum.cz nebo kontaktujte naši informační linku 499 902 552 a sjednejte si schůzku s jedním z našich stavebních poradců.

O pasivních domech Quelle

Jedná se o dva typy domů – větší 154 m2 a menší 128 m2, u menšího ještě máte na výběr provedení střechy ve dvou variantách. Oba dva typy jsou domy pasivní, což znamená, že jejich stěny, dveře i okna jsou vyrobeny tak, aby dokonale izolovaly a z domu tak neunikalo teplo. Díky izolaci a vylepšené technice vytápění dům zaručuje velmi nízké náklady na topení a čerstvý vzduch uvnitř domu. Stavba je připravována v nejmodernějších výrobních halách, není závislá na počasí, následná montáž přímo na vašem pozemku je rychlá. Od prodeje domu k nastěhování je jen pouhých pár měsíců.


publikováno: 9. 5. 2009, v rubrice Financování
Štítky: realizace, úspory energií

Nejčtenější články v rubrice Financování:

Další články v rubrice Financování:Design by Lukáš Svoboda, Code by Karel Koliš
© Energeticky úsporné bydlení 2009+