Tepelná čerpadla země-voda od Nibe | Top Energie 2016 | Energeticky úsporné bydlení

Tepelná čerpadla země-voda od Nibe

29. 11. 2015

Zcela unikátním segmentem tepelných čerpadel NIBE systému země-voda je tepelné čerpadlo NIBE F1255 s plynulou regulací výkonu tepelného čerpadla. Tento revoluční produkt je tím nejlepším co existuje v technologii tepelných čerpadel na trhu. Tento výrobek je zařazen do kategorie Smysluplné využívání obnovitelných zdrojů.

Základní informace o tepelném čerpadle NIBE F1255

Tepelné čerpadlo NIBE F1255 se zárukou 10 let na kompresor NIBE F1255 je tepelné čerpadlo systému země-voda a voda-voda s integrovaným ohřívačem teplé vody, vybavené plynulou regulací výkonu kompresoru řízeného frekvenčním měničem, kompatibilní s NIBE Uplink již v základním provedení.

Plynulá regulace výkonu znamená, že se tepelné čerpadlo v kterémkoli okamžiku automaticky přizpůsobí požadavkům na vytápění budovy. Když je třeba více topného výkonu nebo více teplé vody, jeho výkon se zvýší, když je potřeba tepla nižší, sníží se příslušným způsobem otáčky kompresoru a výkon se sníží.

K dispozici ve dvou výkonech:

  • 1,5 – 6 kW
  • 4 – 16 kW

Online čerpadlo

Čepelné čerpadlo NIBE F1255 je možné ihned bez dalšího příslušenství připojit k síti internet a využívat veškerý komfort NIBE Uplink. Kdekoliv a kdykoliv můžete zkontrolovat stav vašeho systému. Dokonce i váš servisní technik může být informován o případném alarmu pomocí e-mailu ihned po jeho vzniku.

Pokud není k dispozici připojení k síti internet je možné instalovat SMS komunikační modul. Po jeho instalaci můžete snižovat či zvyšovat pokojovou teplotu ještě před vaším příchodem domů, aktivovat ohřev extra teplé vody nebo jen zkontrolovat, zda vše funguje tak, jak má.


publikováno: 29. 11. 2015, v rubrice Top Energie 2016
Štítky: tepelné čerpadlo, výrobky a technologie

Nejčtenější články v rubrice Top Energie 2016:

Další články v rubrice Top Energie 2016:Design by Lukáš Svoboda, Code by Karel Koliš
© Energeticky úsporné bydlení 2009+