Sálavé teplo hřeje bez ohledu na vítr či déšť | Energie 2013 | Energeticky úsporné bydlení

Sálavé teplo hřeje bez ohledu na vítr či déšť

8. 10. 2012

Přenosná sálavá topidla WarmwatcherTM pracují efektivně a úsporně. Díky infračervenému sálání (radiaci), neohřívají vzduch, ale přímo objekty, na které jsou nasměrovány. Úspory energií zajistí úsporné zářivkové nebo LED světlo – s výkonem pouhých 24 W přitom jsou schopny vytopit prostor o velikosti 30 m2. Sálače jsou určeny jak pro venkovní, tak i vnitřní prostory a jsou snadno přemístitelné pomocí pojezdových koleček.

Sálavá topidla WarmwatcherTM jsou v soutěži Top Energie 2013 zařazena do kategorie Vytápění.

Novinkou, kterou Vám chceme představit, je WarmwatcherTM A­pollo

Infračervené mobilní topidlo Apollo se světlem je ideálním řešením pro efektivní vytápění teras, balkónů, prostor u bazénů a volných, například kuřáckých prostor. Disponuje dálkovým ovladačem, pohybovým čidlem, kabelem délky 5 m a pojezdovými kolečky.

Apollo je inovativní, vícefunkční topidlo navrhované pro efektivní vytápění zejména nekrytých venkovních prostor nebo chladných místností, jako jsou zimní zahrady a wellness prostory. Speciální infračervená technologie umožňuje vytvořit příjemné teplé prostředí vzhledem k vysokému výkonu a horizontálnímu rovnoměrnému ohřevu.

Apollo ohřívá působením sálání (radiace) přímo, podobně jako paprsky slunečního světla. Topidlo Apollo vyniká kromě skvělého výkonu svou snadnou mobilitou pomocí madla a koleček.

Apollo disponuje možností zapnutí obou nebo pouze jedné trubice, ochranou proti převrhnutí a centrální zámek ovladače. Vytopí plochu až do velikosti 30 m2 a díky krytí IP55 je odolné proti vodě a nepříznivým vlivům počasí.


publikováno: 8. 10. 2012, v rubrice Energie 2013
Štítky: úspory, vytápění

Nejčtenější články v rubrice Energie 2013:

Další články v rubrice Energie 2013:Design by Lukáš Svoboda, Code by Karel Koliš
© Energeticky úsporné bydlení 2009+