Co nesmí chybět ve vašem obývacím pokoji? | Energeticky úsporné bydlení

Hlavní strana » Článek

Co nesmí chybět ve vašem obývacím pokoji?

23. 9. 2016

Chystáte se na rekonstrukci? Pokud ano, podívejte se s námi na tři hlavní cesty, které je třeba zohlednit, pokud se chcete věnovat vašemu obývacímu pokoji. My doporučujeme podlahové vytápění, které je v posledních letech velkým hitem.

Pokud si chcete především v zimě užívat dokonalého tepla, rozhodně tuto možnost zohledněte při výběru. Navíc má oproti jiným celou řadu výhod, kam se řadí:

  • Výraznější úspora nákladů
  • Rovnoměrná distribuce tepla
  • Jistota snadné instalace

Nezapomínejte ani na správnou sedačku

Ani na tu rozhodně není třeba zapomínat, jelikož je dnes možností, jak si můžete nejenom vy, ale i vaše rodina pohodlně odpočinout. Co zohlednit při výběru? Primárně je to určitě design spojený nejenom s barvou, ale spojený také s materiálem. Může se jednat třeba o kůži, nebo klasické čalounění. My vyrábíme sedačky na míru, a tak si můžete jednoduše vybrat také její konkrétní tvar. Už to nemusí být jenom klasika, jelikož velmi dobrou volbou jsou varianty ve tvaru písmene L, nebo ve tvaru písmene U. A když má navíc sedačka úložný prostor, je to velké plus, které si budete v budoucnu velmi pochvalovat.

Bez televize to nejde

Co je nedílnou součástí většiny obývacích pokojů? Je to přirozeně i televize. Trendem jsou dnes především větší úhlopříčky, které jsou zárukou dokonalého zážitku ze sledování každého pořadu. Roli však hraje i kvalita zobrazení, stejně jako úspora, nebo nadstandardní funkce. U nás jasně vedou oblíbené LED televize, které jsou v současné době na trhu tím nejlepším. A to i s ohledem na budoucí technologie. A možností? Těch je v souvislosti s výrobci a jejich technologickými novinkami na několik desítek. Lze si hravě vybrat řešení do malého, ale i velkého interiéru. Navíc s jistotou celkem příznivých cen.


publikováno: 23. 9. 2016
Štítky: bydlení, inspirace, rekonstrukce


Design by Lukáš Svoboda, Code by Karel Koliš
© Energeticky úsporné bydlení 2009+