S plynovou varnou deskou iXelium šetříte třikrát! | Spotřebiče | Energeticky úsporné bydlení

S plynovou varnou deskou iXelium šetříte třikrát!

6. 3. 2012

Vaříte na plynu? V této souvislosti byste si měli zapamatovat iXelium™. Tato plynová deska s čerstvou prestižní cenou za design iF Gold Design Award přináší hned trojici úspor současně: Patentovaná pětihořáková technologie nabízí maximální energetickou účinnost a úspory až 20 % času při vaření a až 15% úsporu plynu při přípravě jídla. Rovněž zaručuje více než 5% snížení emisí CO2 ve srovnání s tradičními plynovými varnými deskami společnosti Whirlpool.

Ceněn je vzhled i vlastnosti

Cena iF Gold Design Award uznává vynikající výsledky v oblasti designu a technologie na mezinárodní úrovni. Varná deska iXelium™ společnosti Whirlpool uchvátila porotu dokonalým sladěním technologie a sofistikovaného designu. Vysoce účinné hořáky jsou perfektně zabudovány do racionalizovaného aerodynamického tvaru povrchu iXelium™. K subtilnímu vzhledu přispívají i pozoruhodné konstrukční detaily designu mřížky.

Varné desky iXelium™ společnosti Whirlpool jsou první a jediné na trhu, které jsou vybaveny mřížkami a hořáky, kompletně vyrobenými z iXelium™, díky čemuž si zachovají lesk po celou dobu, nezežloutnou a nebudou matné. Proto si varná deska iXelium™ zachovává vynikající odolnost proti poškrábání a žloutnutí ve srovnání s tradičními ocelovými varnými deskami společnosti Whirlpool.

Na českém trhu jsou k dostání tři modely této varné desky: AKT 780 IX s pěti hořáky a litinovými mřížkami, AKT 680 IXXL se čtyřmi hořáky a litinovými mřížkami a AKT 620 IXL se čtyřmi hořáky a ocelovými mřížkami.


publikováno: 6. 3. 2012, v rubrice Spotřebiče
Štítky: plyn, spotřebiče, úspory energií, vaření

Nejčtenější články v rubrice Spotřebiče:

Další články v rubrice Spotřebiče:Design by Lukáš Svoboda, Code by Karel Koliš
© Energeticky úsporné bydlení 2009+