Škody na kotli zasaženém povodní mohou být opravdu závažné! | Energeticky úsporné bydlení

Hlavní strana » Článek

Škody na kotli zasaženém povodní mohou být opravdu závažné!

25. 6. 2013

Povodně i přívalové deště jsou pro letošní začátek léta zásadním tématem pro desetitisíce domácností. Po období hrubého úklidu nastává čas na kontrolu bezpečnosti a funkčnosti jednotlivých součástí domu. Na povodňové zelené lince Viessmann 800 220 900 vám odborník na topení poradí, jakým způsobem se vypořádat se zaplaveným či jinak poškozeným topným zařízením.

Jaká poškození jsou nejběžnější?

Jedná se především o jeho elektronickou část (řídicí jednotka, ventilátor, plynová armatura), hořák a výměník. Ve většině případů se tato poškození neprojeví okamžitě, ale až se zpožděním, na základě krátkodobého provozu.

Jak můžete zkontrolovat své topení, co budete muset vyměnit a na co naopak bude stačit jen jednoduchý servis, to vše se můžete dozvědět na telefonu, který samozřejmě ani nebudete platit. Zelené linky v podobě telefonního čísla, které začíná předvolbou 800, jsou totiž při volání v České republice zcela zdarma, a to i při volání z mobilního telefonu. Navíc vás odborník na topnou techniku nasměruje podle místa vašeho bydliště i na servisní techniky, kteří se vám už konkrétně na vaše topení podívají.


publikováno: 25. 6. 2013
Štítky: jak vyřešit?, vytápění


Design by Lukáš Svoboda, Code by Karel Koliš
© Energeticky úsporné bydlení 2009+