Jak se bydlí v pasivních domech, řeknou jejich majitelé na veletrhu FOR PASIV | Energeticky úsporné bydlení

Hlavní strana » Článek

Jak se bydlí v pasivních domech, řeknou jejich majitelé na veletrhu FOR PASIV

24. 1. 2017

Další ročník veletrhu FOR PASIV, který je zaměřený na projektování a výstavbu nízkoenergetických, pasivních a nulových staveb, ale i na rekonstrukce, stavební materiály, technická zařízení, diagnostiku, audity nebo financování staveb, se uskuteční už 9. až 11. února na pražském výstavišti PVA EXPO PRAHA, v Letňanech.

Ti, co se chtějí dozvědět maximum o nízkoenerge­tických a pasivních domech, by si neměli nechat ujít další ročník veletrhu FOR PASIV, který se uskuteční již 9. až 11. února 2017 na výstavišti PVA EXPO PRAHA. Na veletrhu se představí desítky společností, které se nízkoenergetickými a pasivními domy zabývají. Kromě toho připravili organizátoři velmi zajímavý a bohatý program. Hlavní témata letošního roku je život v pasivním domě a řízené větrání.

Přijďte si nechat poradit

Na výstavišti bude otevřené bezplatné poradenské centrum, které vznikne ve spolupráci s CENTREM PASIVNÍHO DOMU. Odborníci poradí a odpoví na dotazy spojené se stavbou domu, výběrem vhodné technologie a materiálu nebo se získáním dotací a dostupného financování. Zástupci Státního fondu životního prostředí vystoupí na přednášce, na které budou návštěvníky informovat o možnosti získání dotací z programu Nová zelená úsporám. Každý den na veletrhu zazní zkušeností majitelů, architektů, projektantů a stavebních firem, kteří mají s pasivními a nízkoenergetickými domy zkušenost.

Pasivní dům roku 2016

V rámci veletrhu se uskuteční slavnostní vyhlášení soutěže PASIVNÍ DŮM 2016, kde budou oceněny nejzajímavější pasivní domy a domy s velmi nízkou spotřebou energie na území České republiky. Do letošního ročníku soutěže se přihlásilo 53 originálních energeticky šetrných staveb. Odborná porota z nich vybrala třináct nejlepších a z nich vybere vítěze ve dvou kategoriích. Své ocenění udělí i firma ISOVER – generální partner soutěže. Všech třináct domů je současně hodnoceno veřejností prostřednictvím hlasování na stránkách www.soutez.pa­sivnidomy.cz. Dům s největším počtem hlasů vyhrává cenu veřejnosti. I hlasující si přijdou na své, taktéž soutěží o hodnotné ceny.

Soutěžte o vstupenky!

Kolikátý ročník veletrhu FOR PASIV se letos v PVA EXPO PRAHA uskuteční?

  1. 3
  2. 4
  3. 5

Pošlete nám správnou odpověď na soutez@npmedia.cz do 7.2.2017 a vyhrajte dvojici vstupenek na veletrh FOR PASIV. Do předmětu e-mailu uveďte FOR PASIV.

Podrobné informace naleznete na webových stránkách www.forpasiv.cz Zlevněná vstupenka: forpasiv.cz/sleva


publikováno: 24. 1. 2017
Štítky: bydlení, ekologie, energie, inteligentní bydlení, nízkoenergetické bydlení, Pasivní dům, soutěž, veletrhy a výstavy


Design by Lukáš Svoboda, Code by Karel Koliš
© Energeticky úsporné bydlení 2009+