Dražba mobilního pasivního domu se kvapem blíží | Energeticky úsporné bydlení

Hlavní strana » Článek

Dražba mobilního pasivního domu se kvapem blíží

7. 9. 2012

Již za měsíc získá nový majitel klíčky od mobilního pasivního domku, který Centrum pasivního domu a jeho partneři postavili před očima zvídavých přihlížejících za pouhé čtyři dny. Kdo bude tím šťastlivcem? Můžete to být i vy! Už jen měsíc zbývá do okamžiku, kdy mobilní pasivní domek získá nového majitele – dojde k tomu v sobotu 22. září přesně v 11,30 hod. V tuto chvíli totiž vyvrcholí dražba, které se bude moci zúčastnit opravdu každý.

Kolik bude výsledná cena domku, to je prozatím ve hvězdách. Můžete se však do její tvorby zapojit a kdo ví, možná budou klíčky od mobilního domku nakonec patřit právě vám. K tomu, abyste se mohli do dražby zapojit, Vám bude stačit založený účet na Aukro.cz a můžete jednoduše přihazovat.

Dražený domek, který vyrostl za čtyři dny před zraky návštěvníků brněnského výstaviště, si mohli zájemci během léta prohlédnout v Národním stavebním centru, které se stalo jeho dočasným útočištěm. V září bude převezen do Prahy, kde budete mít další možnost si osahat jeho modřínovou fasádu, projít si jeho interiér a posedět v pohodlné sedačce. Domek bude vystaven na pražském veletrhu For Arch 2012 od 18. září až do konce dražby v sobotu 22. září. Součástí doprovodného programu Centra pasivního domu budou jeho komentované prohlídky a návštěvníci budou moci využít bezplatné poradenství od odborníků z Centra pasivního domu a získat tak odpovědi na otázky týkající se pasivního bydlení, rekonstrukcí nebo draženého domku jako takového.

Závěrečnou půlhodinu dražby, kdy se budou přihazovat poslední koruny, a napětí se bude dát krájet, bude na veletrhu moderovat Eva Decastelo. Přijďte se podívat, jak to nakonec všechno dopadne.

Soutěžte s námi o vstupenky na veletrh!

Pro 15 vylosovaných výherců máme po dvou vstupenkách na veletrh For Arch 2012. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku s označením „dražba“ na soutez@enuby.cz do 15.9.2012

Jaké rozměry má dražený mobilní pasivní dům?

  1. 5,5 m x 8,5 m a výšku 4 m
  2. 7,5 m x 3,5 m a výšku 3,5 m

Nápovědu hledejte na http://www.pa­sivnidomy.cz/


publikováno: 7. 9. 2012
Štítky: akce, nová výstavba, Pasivní dům


Design by Lukáš Svoboda, Code by Karel Koliš
© Energeticky úsporné bydlení 2009+